menu menu

Montujete-li kondenzační kotle Ariston, sbírejte prostřednictvím našeho partnerského programu body, za které si vyberete odměnu dle Vašeho výběru.

ariston, odměny, věrnostní program

Zaregistrujte se

Při vyplňování jména, názvu firmy a adresy do formuláře, prosím rozlišujte velká a malá písmena.

* Takto označené položky jsou povinné.


kod

S Pravidly MyAriston a s Obchodními podmínkami společnosti Ariston CZ s.r.o., se sídlem Poděbradská 88/55, 190 00 Praha 9 - Hloubětín, IČ: 25605739.

Prohlašuji, že jsem byl informován o svých právech, která souvisí se zpracováním osobních údajů, zejména s právem vznést námitku proti zpracování osobních údajů, které se mne týkají. Námitka se podává u společnosti Ariston CZ s.r.o..se zpracováním osobních údajů společnosti Ariston CZ s.r.o., se sídlem Poděbradská 88/55, 190 00 Praha 9 - Hloubětín, IČ: 25605739, za účelem marketingu, přímého marketingu, služeb, marketingových akcí a také za účelem analýz zákaznického chování, a to pro účely zasílání nabídek vycházejících z takové analýzy, včetně pozvánek na kurzy a školení, aktuálních informací o novinkách, informací o aktivitách na podporu prodeje, a dále za účelem propagace na našich internetových stránkách https://www.myariston.cz/, a to na dobu 7 let. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat.